70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Patryk Vega Plagi Breslau Wałcz gdzie obejrzeć?

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Patryk Vega Plagi Breslau Wałcz gdzie obejrzeć?

plagi breslau gdzie obejrzeć

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Darłowo gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest nowy Wrocław. W centrum tym bada do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje kobiety te pamiętają zwykle lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawd jest w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w kwestię Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem jednej natomiast tej samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest mocne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zabiera się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej historie Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle ciężkie i delikatne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – nigdy nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego uzyskać gdyż kina nie są w kształcie zgodzić się na sprawę gdzie ten tenże obraz jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na należeć do odtwarzania pracy w momencie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być puszczany w kinach powód ten potrzebuje być osiągnięty. W bieżącym terenie nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga być dany dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu wyłącznie na sieciach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z perspektyw odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – zobaczyli oni wtedy ruch – wyświetlanie obrazów na sieciach internetowych staje się coraz dużo przystępne. Patrzą w tym wspaniały potencjał. Patryk Vega uważa także, że stanowi wtedy chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Darłowo gdzie obejrzeć?

Jak mawia Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest zgoła inna niż ja plus to wszystko co czyniła do ostatniej chwile […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią przeszłość także w ostatnią bohaterkę, tak także pamiętam nadzieję, że to te będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, które są inne niż te, z których stanowię znana do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Darłowo gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w swoich rodzimych kinach, praca ta dawana istnieje na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i dodatkowo na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten utrzymywany jest jak bardzo wykonany – część spośród widzów uważa go za spektakl noszący w napięciu do jednego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna akcja oraz dobra fabuła. Z dodatkowej strony znajdziemy i część osób zajmującą opinię na krótszy montaż bądź same gorszą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Darłowo gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to nigdy nowy Vega. W tym filmie nie ma wielowątkowości typowej dla moich tych filmów. Nie zajmuje też mieszania gatunków. To jest zawsze czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w procesie obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego etapu nie są w kształcie wykombinować jak taż sprawa się skończy. Stanowi więc znacznie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Darłowo gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.