70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Leasing Dobrzany zadzwoń 887 332 665

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Leasing Dobrzany zadzwoń 887 332 665

leasing bez bik

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Biały Bór

 

 

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz kupienia leasingowanego samochodu. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Biały Bór oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza wykupu samochodu.

Firma Leasing Biały Bór wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Biały Bór

 

Zobacz również Leasing uproszczony

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.