70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Nasza firma chwilowkawawa.pl zajmuje się nie tylko pożyczkami krótkoterminowymi, czyli opisanymi powyżej chwilówkami. W swojej ofercie ma również pożyczki długoterminowe są ona nazywane, innymi słowy kredytami na raty. Są one bardzo powszechne szczególnie u osób, które na już potrzebują gotówki jednak w nieco wyższej kwocie. Oprócz wysokich kwot zależy im również na odpowiednich warunkach, między innymi na wygodnych ratach do spłaty. Nasza firma właśnie jest to wszystko w stanie zaoferować, ponieważ zaciągnięty kredyt na raty można u nas spłacać zarówno w miesiącach, jak i latach.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Posiadamy już naprawdę ogromną ilość osób, które nam zaufali i korzystają z naszej oferty. Stało się tak między innymi dlatego, że posiadamy naprawdę świetne warunki, które są zawsze dopasowane do potrzeb klienta. Dzieje się tak, ponieważ zawsze udaje nam się trafić w samo sedno potrzeb naszych klientów. Zaciągniętą u nas pożyczkę możesz przeznaczyć tak naprawdę, na co tylko chcesz. Nie musisz nam się tłumaczyć ze swoich wydatków, to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa my nie będziemy na pewno w to ingerować, a także nie będziemy Ci mówić, że tylko na to lub na to możesz poświęcić swoje pieniądze. Nic z tych rzeczy. Chcesz kupić nowy samochód? Wyremontować swoje mieszkanie? Zrobić swojej żonie prezent na rocznice ślubu? Marzysz o wakacjach za granicą, na które nie było Cię do tej pory stać? Nie czekaj dłużej, przyjdź i skorzystaj z naszej oferty już dziś, ponieważ na te i inne cele jak najbardziej będziesz mógł przeznaczyć swoją gotówkę. Możesz cieszyć się również tym, że dzięki nam nie będziesz musiał już biegać po bankach czy urzędach, my nie chcemy sterty dokumentacji, jest to nam do niczego niepotrzebne. Wszelką dokumentację ograniczamy do minimum. Oprócz tego nikt z was nie musi marnować swojego cennego czasu na różnego rodzaju dojazdy do placówek w celu zaciągnięcia kredytu, dzięki nam można wszystko załatwić od ręki online i to bez wychodzenia z domu. Wszystko jest załatwiane w naprawdę błyskawicznym tempie, ponieważ przekonaliśmy się sami, że wiele osób potrzebowało od nas gotówki w dosłownie kilka minut. Dlatego też z nami to jest wszystko możliwe. Osoby, które zdecydują się właśnie na naszą firmę, mogą być całkowicie spokojni między innymi dlatego, że nie sprawdzamy naszych klientów w żadnych rejestrach dłużników, nie będziemy również wymagać żadnych zaświadczeń o dochodach czy o stałym zatrudnieniu jest to nam do niczego niepotrzebne. Dla nas klient liczy się tut i teraz i jego sytuacja losowa czy finansowa w danej chwili. Jedyne czego będziemy wymagać to dowodu osobistego i to wszystko.

Tutaj również, aby móc otrzymać niezbędną pożyczkę długoterminową, czyli innymi słowy, kredyt na raty trzeba wykonać kilka podstawowych i banalnych kroków.

Podczas pierwszego kroku trwa wprowadzanie do systemu wniosku złożonego przez klienta.

Nasza firma chwilowkawawa.pl wszystkie otrzymane wnioski wprowadza do swojego systemu. Proces wprowadzania trawa błyskawicznie. Po jego wprowadzeniu następuje jego analiza, jest to potrzebne, byśmy mogli dobrać naszemu klientowi, jak najkorzystniejszą ofertę, z której będzie w 100% zadowolony. Każdy klient może być spokojny, ponieważ nie sprawdzamy jego zdolności kredytowej, nie interesuje nas czy widnieje w rejestrze dłużników, czy też nie. Nie wymagamy także żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu ani o zarobkach. Nasi klienci muszą mieć tylko ważny dowód osobisty na podstawie danych z dowodu oraz danych zawartych we wniosku skrupulatnie sprawdzamy, czy mamy do czynienia z osobą wiarygodną, czy może jednak z oszustem. Jest to dla nas bardzo ważne, by nie mieć do czynienia z żadnym naciągaczem, ponieważ mogłoby to źle wpłynąć na sytuację prawną naszej firmy. Chcemy również od tego uchronić inne osoby, by nie stały się ofiarą takich naciągaczy i oszustów.

Podczas drugiego kroku trwają między naszą firmą a naszymi klientami negocjacje.

Kiedy wniosek zostanie sprawdzony i stwierdzimy, że jak najbardziej złożyła go osoba w 100% wiarygodna, to wtedy przedstawiamy ofertę naszym klientom. Oczywiście nie jest tak, że zawsze uda nam się trafić w myśl klienta. Dlatego też prowadzimy z naszymi klientami negocjacje na ten temat, by byli oni zawsze zadowoleni oraz zaspokojeni. Najważniejsze jest dla nas dobro oaz zadowolenie klienta dlatego też, jeżeli jakieś warunki klientowi nie odpowiadają, to możemy negocjować na przykład na temat oprocentowania, kwoty czy terminu spłaty.

Podczas trzeciego kroku zajmujemy się wszelkimi formalnościami.

Kiedy negocjacje dobiegną do końca, czyli wszystkie warunki zostaną zaakceptowane przez naszego klienta, to wtedy następuje przekazania wszystkich dokumentów klientowi do podpisu. Nasz klient nie musi się nigdzie fatygować, by je podpisać. Do nas należy, by na czas one dotarły do klienta. Dlatego też może je otrzymać zarówno drogą mailową, jak i może je otrzymać bezpośrednio do swoich rąk, dostarczyć je może nasz doradca prosto do domu klienta. Oczywiście w pierwszej kolejności należy się zapoznać z dokumentami. Sprawdzić, czy aby nie doszło do żadnej pomyłki w danych oraz w warunkach, które zostały wynegocjowane podczas spotkania. Ważne jest to by oprocentowanie, kwota, a także termin spłaty zaciągniętej pożyczki się zgadzały. Klient otrzyma również od nas regulamin na temat świadczonych przez nas usług, z nim również powinien się dokładnie zapoznać. Także zdecyduj sam jaką formę dostarczenia dokumentów wybierasz.

Podczas czwartego kroku następuje czysta formalność, czyli przekazanie gotówki.

Kiedy wszelkie formalności dobiegną do końca i zostaną domknięte. Czyli umowa oraz warunki zostaną zaakceptowane, oraz podpisane przez klienta. Regulamin również zaakceptowany to następuje przekazanie gotówki. Jest to zapewne najprzyjemniejszy moment dla klienta. Może ją otrzymać na dwa różne sposoby, a mianowicie może ją otrzymać bezpośrednio na swój rachunek bankowy oczywiście po wcześniejszym podaniu numeru rachunku bankowego, ale również może je otrzymać bezpośrednio do swoich rąk podczas spotkania z naszym doradcą. Klient wybiera sam formę przekazania mu pieniędzy.