70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

endermologia Świnoujście

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

endermologia Świnoujście

Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Ważna z pełnym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na świeży styl bycia. Coraz bardzo kobiet stara się zdrowo odżywiać, i przy tym często uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w kształcie dać tak pięknych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na te tematy potrafią istnieć nowoczesne zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Cedynia

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na miejscową otyłość

Czym konkretnie jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy toż tymże samym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co za tym chodzi długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność związana z tym stylem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a też po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą procedurą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień pamiętamy te do robienia z cellulitem opornym na życie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten fakt czy nawet pozbyć się go w sum. Co znacznie, w sukcesie regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie niezmiernie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w domowym wyglądzie? Eksperci z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 zabiegów (w zależności od tego, jaki dobrze efekt chcemy zrobić), ale również zaznaczają, że ważne rezultaty będą ważne już po wykonaniu 3-4. Zabiegi buduje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem dobrym dla ludzi kobiet, które zamierzały w popularny, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii niezbędne jest stale prowadzenie zdrowego stylu bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy także z powodzeniem łączyć z drugimi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklam na problem zabiegu endermologii znajdziesz na kartce: Endermologia – zabieg wyszczuplający

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.