70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Z biegiem czasu stwierdziliśmy, że musimy wprowadzić coś nowego do naszej oferty, by zatrzymać przy sobie klienta. Jak wiadomo, konkurencja nie śpi i wiele firm stale się rozwija. Jednak to właśnie my musimy być najlepsi i to właśnie nas klient musi wybrać. Nie wiedzieliśmy tak do końca, czym byśmy mogli zadowolić klienta. Dlatego też postanowiliśmy zrobić wywiad, przeprowadziliśmy wiele badań, podczas których klienci mówili otwarcie, że nie ma tak naprawdę takich miejsc, gdzie mogliby umieszczać bezpłatnych ogłoszeń. Postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty właśnie taką usługę. Czyli miejsce, gdzie będą mogli nasi klienci dodawać ogłoszenia i to zupełnie za darmo. Byliśmy bardzo ciekawi, jakie to przyniesie korzyści i czy w ogóle przyniesie.

Na efekty nie czekaliśmy długo, już po kilku dniach zakładka z ogłoszeniami zapełniała się i to w mgnieniu oka. Klientów, którzy umieszczali swoje ogłoszenia, było naprawdę bardzo wielu. Cały czas były dodawane ogłoszenia i to w dodatku w naprawdę rozmaitych kategoriach. To właśnie dzięki nam klient może swobodnie napisać ogłoszenie, że na przykład sprzedaje działkę budowlaną czy rolną, że ma na sprzedaż dom czy mieszkanie, kawalerkę, że chce wynająć pokój. Wiele ogłoszeń dotyczy również oddania zwierzaków. Cieszymy się, że nikt ich nie wyrzuca, ale chce po prostu je oddać w dobre ręce. To naprawdę cieszy.

Nasza strona daje możliwość zamieszczenia ogłoszenia i to w naprawdę z różnego rodzaju kategorii: ślub i wesele, akcesoria dziecięce, akcesoria kuchenne, różnego rodzaju akcesoria elektroniczne i innych. Kategorii jest tutaj naprawdę bardzo wiele. Każdy zapewne znajdzie coś dla siebie.

Postaram się teraz bardzo dokładnie wyjaśnić oraz przedstawić jak należy, skorzystać z zakładki dodaj ogłoszenie.

Po pierwsze wejdź na naszą stronę internetową, na której odnaleźć powinieneś zakładkę REJESTRACJA, kliknij nią, po czym przejdź do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Sam decydujesz o loginie oraz haśle, będzie on wymagany podczas tego kroku. Także wymyśl je sam. Aby cała rejestracja została pomyślnie ukończona, pamiętaj, byś podał wszystkie prawidłowe dane osobowe, a także e-mail. Udało Ci się wszystko dokładnie wypełnić? Kliknij, ZAREJESTRUJ.

Kiedy uda Ci się powyższe czynności wykonać wejdź na swoją skrzynkę pocztową i odszukaj od nas informację z linkiem rejestracyjnym, kiedy go odnajdziesz, to po prostu kliknij.

Kolejny krok to zalogowanie się na danej stronie internetowej za pomocą loginu oraz hasła. Kiedy uda Ci się zalogować kliknij, zakładkę dodaj ogłoszenie za darmo. Możesz tutaj umieścić ogłoszenie na prawdę z przeróżnych kategorii. Pamiętaj, że miejsce to służy również do tego, byś umieścił dokładny opis przedmiotu, który wystawiasz na sprzedaż, a także bardzo ważne jest to, by umieścić wyraźne zdjęcie tego przedmiotu, jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ klienci chcą widzieć, co sprzedajemy, jak to wygląda itp.

Warto również regularnie odwiedzać stronę. Ponieważ na bieżąco będziesz wiedział, co się dzieje z Twoim przedmiotem, który wystawiłeś oraz czy cieszy się zainteresowaniem, czy też nie, a także możesz odczytywać wiadomości od osób, które są zainteresowane kupnem Twojego przedmiotu.